okresní sdružení hasičů KROMĚŘÍŽ

Webové adresy stránek Sborů dobrovolných hasičů na Kroměřížsku naleznete v odkaze:  SDH a okrsky patřící k OSH KM

Orgány OSH
Složení výkonného výboru OSH Kroměříž:
       
Funkce Jméno a příjmení SDH Telefon
Starosta
Stanislav Pumprla Prusinovice 602 779 451
Náměstek starosty Jitka Krylová Kroměříž 604 133 982
  Zdeněk Janásek Kroměříž 724 188 967
  Antonín Horák Zdounky 723 842 976
Vedoucí odborné rady ORM Jiří Chlápek  Loukov 732 714 719
Vedoucí odborné rady ORV František Crhák Tučapy 721 112 951 
Vedoucí odborné rady ORP Martin Koutňák Morkovice 602 551 929
Člen VV Věra Frgalová Záhlinice 608 751 187
  Mgr. Lenka Stojanová Bílany 723 255 186
  Jarmila Zapletalová Hulín 725 990 524
  Josef Barotek Chomýž  
  Jaroslav Kutra Zdounky  607 878 281
  Ladislav Miklík Zahnašovice 777 978 551
  Věra Přikrylová  Osíčko  605 562 808
  Josef Raclavský  Hulín  724 089 431
Složení kontrolní a revizní rady:
       
Funkce Jméno a příjmení SDH  
Vedoucí odborné rady
Vojtěch Lukeš Kroměříž  
Členové Jitka Hlavíková Bezměrov  
  František Žáček  Tetětice   
  Věra Halamová  Bařice   
  Miroslav Sas Vlčí Doly  
  Josef Straka Pilana Hulín  
  Alois Navrátil  Nětčice   
Složení odborné rady mládeže:
       
Funkce Jméno a příjmení SDH  
Přeseda Jiří Chlápek  Loukov  
Členové Jana Buňková Lískovec  
  Mgr. Lenka Stojanová Bílany  
  Petra Liláková Karolín  
  Věra Přikrylová Osíčko  
  Petr Polišenský Zářičí  
  Ing. Petra Sivková  Žeranovice   
  Jaroslav Kutra Zdounky  
  Libor Novák Počenice  
  Tomáš Zapletal Hulín  
  Stanislava Voždová Počenice  
Složení odborné rady prevence:
       
Funkce Jméno a příjmení SDH  
Předseda Martin Koutňák Morkovice  
Členové Marek Sýkora Zdounky  
  Petr Calaba  Chropyně  
  Radek  Smolinka Kvasice  
  ng. Ladislav Pospišílík Karlovice   
  Leoš Heryán  Vítonice   
  Jiří Přikryl Osíčko   
Složení odborné rady velitelů:
       
Funkce Jméno a příjmení zastupuje okrsek  
Předseda František Crhák Holešov  
Členové Bc. Jiří Kryl  Kroměříž  
  Antonín Zapletal Lutopecny  
  Pavel Navrátil Zdounky  
  Pavel Nosek Zborovice  
  Bohuslav Měrka Morkovice  
  Miroslav Vrba Střílky  
  Martin Sedlařík  Chropyně  
  Josef Látal Hulín  
  Miloslav Peška Koryčany  
  Josef Gažda Prusinovice  
  Jiří Vaňhara Žeranovice  
  Martin Matela Slavkov p. Hostýnem  
  Jaroslav Šindelek Podhradní Lhota  
  Radek Smolinka Kvasice  
  Zdeněk Perutka Bystřice p. Hostýnem  
Grafika a aplikace:  ALMEO s.r.o.  -  běží na redakčním systému