Vyhodnocení PO očima dětí a mládeže - 2018 |
|
okresního kola |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OKRES : |
KROMĚŘÍŽ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adresa OSH, které provedlo okresní vyhodnocení : |
Kroměříž, Hanácké náměstí 463 |
|
Počet zúčastněných dětí celkem : |
327 |
|
|
|
Počet zúčastněných škol celkem : |
13 |
|
|
|
|
|
mateřských : |
5 |
|
|
|
|
|
základních : |
7 |
|
|
|
|
|
středních : |
1 |
|
|
|
Počet zúčastněných SDH celkem : |
10 |
|
|
|
Počet zúčastněných jiných subjektů prac. s dětmi a mládeží ( DDM, jiné zájmové kroužky, |
|
|
občanská sdružení ) : |
|
|
|
|
|
Tabulky pro vyhodnocení Literárních prací |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie L 1 |
|
|
|
|
|
|
|
Jméno a přijmení |
Přesný název a adresa školy, SDH, apod. |
Okres |
|
1. |
Jakub Lajda |
SDH Roštění |
Kroměříž |
|
2. |
Karolína Dědičová |
SDH Roštění |
Kroměříž |
|
3. |
Natálie Úlehlová |
SDH Roštění |
Kroměříž |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie L 2 |
|
|
|
|
|
|
1. |
Hedvika Bláhová |
ZŠ Kvasice |
Kroměříž |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie L 3 |
|
|
|
|
|
|
1. |
Adéla Skácelová |
ZŠ Kvasice |
Kroměříž |
|
2. |
Aneta Vavříková |
ZŠ Kvasice |
Kroměříž |
|
Tabulky pro vyhodnocení pracíDigitální technologií |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie DT 1 |
|
|
|
|
|
|
1. |
Viliam Pospíšil |
SDH Vrbka |
|
Kroměříž |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie DT 2 |
|
|
|
|
|
|
1. |
Martin Pospíšílík |
SDH Karlovice |
Kroměříž |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tabulky pro vyhodnocení Výtvarných prací |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie M 1 |
|
|
|
|
|
|
|
Jméno a přijmení |
Přesný název a adresa školy, SDH, apod. |
Okres |
|
1. |
Ema Dohnalová |
MŠ Žalkovice 82 |
Kroměříž |
|
2. |
Emma Lysáková |
MŠ Kostelec u Holešova |
Kroměříž |
|
3. |
Tereza Strašáková |
MŠ Kvasice, Včelín 653 třída Beruška |
Kroměříž |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie M 2 |
|
|
|
|
|
|
1. |
Eliška Řepová |
MŠ Kvasice, Včelín 653 |
Kroměříž |
|
2. |
Adam Boledovič |
MŠ Přílepy |
Kroměříž |
|
3. |
Anna Ležáková |
MŠ Kostelec u Holešova |
Kroměříž |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie ZŠ 1 |
|
|
|
|
|
|
1. |
Miroslav Němec |
ZŠ Žalkovice 82 |
Kroměříž |
|
2. |
Kristýna Slámová |
ZŠ Zborovice |
Kroměříž |
|
3. |
Daniel Mikula |
ZŠ Přílepy 108 |
Kroměříž |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie ZŠ 2 |
|
|
|
|
|
|
1. |
Nela Růžičková |
ZŠ Zborovice |
Kroměříž |
|
2. |
Sofie Pokorná |
ZŠ Žalkovice 82 |
Kroměříž |
|
3. |
Regina Němcová |
ZŠ Zborovice |
Kroměříž |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie ZŠ 3 |
|
|
|
|
|
|
1. |
Zuzana Medková |
ZŠ Kostelec u Holešova |
Kroměříž |
|
2. |
Karolína Sadilová |
Gymnázium L. Jaroše, Holešov |
Kroměříž |
|
3. |
Kateřina Ševelová |
ZŠ Kvasice |
Kroměříž |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie ZŠ 4 |
|
|
|
|
|
|
1. |
Martin Žák |
ZŠ Kostelec u Holešova |
Kroměříž |
|
2. |
neuděleno |
|
|
|
|
|
3. |
Nikol Grebeňová |
ZŠ Kvasice |
Kroměříž |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie K 1 |
|
|
|
|
|
|
1. |
Jakub Škorvánek |
ZŠ a MŠ F.Vančury, Kroměříž |
Kroměříž |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie K 2 |
|
|
|
|
|
|
1. |
Lukáš Karas |
ZŠ a MŠ F.Vančury, Kroměříž |
Kroměříž |
|
2. |
Markéta Topičová |
ZŠ a MŠ F.Vančury, Kroměříž |
Kroměříž |
|
3. |
Dominik Simon |
ZŠ a MŠ F.Vančury, Kroměříž |
Kroměříž |
|