Vyhodnocení PO očima dětí a mládeže - 2019 |
okresního kola |
|
|
|
|
|
|
|
OKRES : |
KROMĚŘÍŽ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adresa OSH, které provedlo okresní vyhodnocení : |
Kroměříž, Hanácké náměstí 463 |
Počet zúčastněných dětí celkem : |
|
272 |
|
Počet zúčastněných škol celkem : |
|
12 |
|
|
|
mateřských : |
|
6 |
|
|
|
základních : |
|
6 |
|
|
|
středních : |
|
0 |
|
Počet zúčastněných SDH celkem : |
|
9 |
|
Počet zúčastněných jiných subjektů prac. s dětmi a mládeží ( DDM, jiné zájmové kroužky, |
|
občanská sdružení ) : |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tabulky pro vyhodnocení Literárních prací |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie L 2 |
|
|
|
|
|
1. |
neuděleno |
|
|
|
|
2. |
Jan Škrabala |
SDH Roštění |
|
3. |
Marek Šimša |
SDH Koryčany |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tabulky pro vyhodnocení pracíDigitální technologií |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie DT 2 |
|
|
|
|
|
1. |
Martin Pospíšilík |
SDH Karlovice |
|
2. |
|
|
|
|
|
|
3. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tabulky pro vyhodnocení Výtvarných prací |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie M 1 |
|
|
|
|
|
|
Jméno a přijmení |
Přesný název a adresa školy, SDH, apod. |
Okres |
1. |
Klaudie Kunovská |
MŠ Kvasice, Včelín 653 |
|
2. |
Kryštof Horák |
MŠ Žalkovice |
|
3. |
Denisa Valčíková |
MŠ Míškovice |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie M 2 |
|
|
|
|
|
1. |
Ema Plesníková |
MŠ Kvasice, Včelín 653 |
|
2. |
Tereza Bartoňová |
MŠ Kostelany |
|
3. |
Natálie Vrajíková |
MŠ Míškovice |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie ZŠ 1 |
|
|
|
|
|
1. |
Patrik Pilát |
ZŠ Kostelany 107 |
|
2. |
Sabina Hošťálková |
ZŠ Žalkovice 82 |
|
3. |
Roman Suchánek |
ZŠ Kostelany 107 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie ZŠ 2 |
|
|
|
|
|
1. |
Eliška Suchánková |
ZŠ Zborovice, Sokolská 211 |
|
2. |
Marie Hlavičková |
ZŠ Loukov |
|
3. |
Vojtěch Marek |
ZŠ Kostelec u Holešova 191 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie ZŠ 3 |
|
|
|
|
|
1. |
Nikola Procházková |
ZŠ Kostelec u Holešova 191 |
|
2. |
Natálie Úlehlová |
ZŠ Kostelec u Holešova 191 |
|
3. |
Jakub Lajda |
SDH Roštění |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie ZŠ 4 |
|
|
|
|
|
1. |
Natálie Dragonová |
SDH Záříčí |
|
2. |
|
|
|
|
|
|
3. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie K 1 |
|
|
|
|
|
1. |
Jakub Škorvánek |
ZŠ a MŠ F. Vančury, Kroměříž, F.Vančury 3695 |
|
2. |
Stella Holíková |
ZŠ a MŠ F. Vančury, Kroměříž, F.Vančury 3695 |
|
3. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategorie K 2 |
|
|
|
|
|
1. |
Dominik Simon |
ZŠ a MŠ F. Vančury, Kroměříž, F.Vančury 3695 |
|
2. |
Monika Mazancová |
ZŠ a MŠ F. Vančury, Kroměříž, F.Vančury 3695 |
|
3. |
Lukáš Karas |
ZŠ a MŠ F. Vančury, Kroměříž, F.Vančury 3695 |
|