okresní sdružení hasičů KROMĚŘÍŽ

Webové adresy stránek Sborů dobrovolných hasičů na Kroměřížsku naleznete v odkaze:  SDH a okrsky patřící k OSH KM

Aktuality
Zlatý pohár hejtmana Zlínského kraje 2019
15.09.2019 - autor: Jitka Krylová

Na závěr sezóny probíhají každoročně výběrové soutěže nejlepších družstev mladých hasičů a dospělých ze všech okresů Zlínského kraje.

V neděli 15. 9. 2019 zajišťovalo OSH Kroměříž ve spolupráci se sborem Ludslavice soutěž „O zlatý pohár hejtmana Zlínského kraje“. V krásném sportovním areálu v obci  soupeřilo o  putovní poháry 32 družstev, a to  v požárním útoku v obou kategoriích ( ženy,  muži ). 
Mezi ženami byly nejlepší Bílovice, okres Uherské Hradiště  s časem 26,98 sekund před Holešovem, okres Kroměříž (29,57)  a Pohořelicemi,  okres Zlín (30,21).

Soutěž mužů ovládl Velký Ořechov C, okres Zlín   s časem 23,64 sekund před Pravčicemi , okres Kroměříž (25,4) a Mladcovou, okres Zlín (28,93).

Poháry vítězům a ocenění ostatním účastníkům předal osobně hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek.

Velké poděkování patří členům pořádajícího sboru Ludslavice a jejich pomocníkům,  ať již místním či z okolních sborů,   za přípravu a skvělé zajištění průběhu celé akce. Byl to nejen vzorně nachystaný areál pro soutěžení, vymodlené slunečné počasí, byla to rozmanitá strava a pití, skvělý moderátor Martin Ondra....a hlavně obrovská ochota vyplnit přání, které ještě ani nebylo řečeno ! 
Poděkování  patří i panu starostovi obce za ceny pro první místa v obou kategoriích !
Bylo u Vás skvěle ! Ještě jednou velký  DÍK !

Fotogalerie z akce 

Grafika a aplikace:  ALMEO s.r.o.  -  běží na redakčním systému