okresní sdružení hasičů KROMĚŘÍŽ

Webové adresy stránek Sborů dobrovolných hasičů na Kroměřížsku naleznete v odkaze:  SDH a okrsky patřící k OSH KM

Aktuality
Kancelář OSH Kroměříž
01.04.2020 - autor: Jitka Krylová

Vážené sestry a bratři,

zdravím vás v této pro nás všechny nelehké době. Chci Vám jménem SH ČMS -okresního sdružení hasičů poděkovat za práci, kterou pro své spoluobčany odvádíte.

Nezáleží na tom, zda jste členy výjezdové jednotky, šijete roušky, roznášíte nákupy či jen voláte svým nejbližším v rámci karantény. Každá pomoc se počítá a stále se držíme části našeho hesla…..bližnímu ku pomoci !

Věřím, že situace se co nejdříve  vrátí do normálu a budeme opět fungovat, jak jsme byli zvyklí. Než se tak stane, sledujte, prosím, internetové stránky i facebook okresního sdružení, kde se vás snažím informovat o všem, co se děje. Vycházím vždy z  informací a pokynů  od našich vyšších složek.

Chci vás ujistit, že kancelář OSH funguje s využitím doporučeného home office.  Pravidelně do kanceláře chodím,  veškerou agendu  vyřizuji včas!

 Stále platí, že v případě potřeby telefonujte nebo pište na email.

Také Vás chci v této  výjimečné  době požádat o spolupráci při dolaďování online členské evidence. Pokud máte čas a jste  „zavřeni doma“, zkontrolujte si data ve Vaši evidenci Studník a pokud tam chcete provést změny nebo opravy, napište mi je do emailu na osh@osh-kromeriz.cz.

Myslím, že takto můžeme efektivně využít dobu, kdy nemůžeme být na společných akcích či soutěžích.

Držte se a dávejte na sebe POZOR!

Ať se brzy zase sejdeme ve zdraví !

Jitka Krylová

Náměstkyně starosty SH ČMS OSH Kroměříž 

Grafika a aplikace:  ALMEO s.r.o.  -  běží na redakčním systému