okresní sdružení hasičů KROMĚŘÍŽ

Webové adresy stránek Sborů dobrovolných hasičů na Kroměřížsku naleznete v odkaze:  SDH a okrsky patřící k OSH KM

Aktuality
Anketa Dobrovolný hasič 2020
07.01.2021 - autor: Jitka Krylová

    Již jubilejní 10. ročník Ankety dobrovolní hasiči roku byl v letošním roce vyhlášen  spolkem Svatý Florián – Dobrovolný hasič. Do ankety mohou přihlašovat své zásahy Jednotky sborů nebo sbory konkrétní akce ze své rozmanité činnosti.

     SDH Morkovice se do této „soutěže“ zapojil již podruhé. Tentokrát s Podzimním branným závodem. Tato soutěž patří u závodníků i vedoucích mezi oblíbené a rádi se k nám vrací, což nás velmi těší.

     Ze všech přihlášených akcí odborná porota vybere v každé z oblastí pět sborů. Do finálové pětky byl nominován pro oblast Sever Moravy i náš sbor. O celkovém umístění rozhoduje široká veřejnost prostřednictvím internetového a SMS hlasování.

     V polovině měsíce listopadu nás velmi potěšil email od organizátorů … „Po kontrole a sečtení platných hlasů Vám oznamujeme, že jste se na základě obdrženého počet hlasů umístili na jednom ze tří prvních míst Ankety Dobrovolní hasiči roku 2020. Tímto Vám srdečně blahopřejeme“.

Vyhlášení výsledků a předání cen proběhlo na slavnostním galavečeru 16.12. 2020 v Bobyhall v Brně.

     Z důvodu nepříznivé epidemiologické situace byl celý program podřízen přísným pravidlům a omezením.  I když v komorní atmosféře (účastnit se mohli jen zástupci sborů, které se umístili na prvních třech mísetech) byl to krásný a pro náš sbor velmi úspěšný večer…

Díky 860 hlasům od členů, fanoušků, příznivců jsem se umístili na úžasném 2. místě.

I když si na pódiu ceny mohl převzít jen jeden člen sboru – ocenění a velké poděkování patří všem členům, kteří se aktivně podílejí na organizaci akcí, ale i celkovém chodu sboru.

Poděkovat samozřejmě musíme všem, kteří nám zaslali hlas. Moc si této podpory vážíme. Děkujeme!

 

Pevně věříme, že se již brzy osobně setkáme při některé z našich tradičních akcí.

Přiložené soubory / dokumenty Přiložené soubory / dokumenty:
Přiložený soubor s cenami.jpeg
Přiložený soubor vysledky.jpeg
Grafika a aplikace:  ALMEO s.r.o.  -  běží na redakčním systému